Eco Tehranدریافت pdf اطلاعات کامل کنفرانس
دریافت پوستر
Future City

Urban Design & its Governance
Prof Matthew Carmona

14و 15بهمن

ایران، تهران


به اطلاع کلیه شرکت کنندگان در کارگاه طراحی شهری “شهر آینده” با مدیریت پروفسور کرمونا می رساند که پروژه های فردی همه افراد مورد بررسی دقیق قرار گرفت . افراد زیر حائز دریافت “Letter of Acknowledgment” از طرف پروفسور کرمونا گردیدند .
معیارهای مورد نظر در ارزیابی ها شامل : عقلایی بودن ، خلاقیت ، نوآوری ، چشم انداز ، کاربست و ارائه می باشد . این افراد شامل :1) الهام دوستی 2)شیرین ایزدپناه 3)شادی ملکی 4)فرنوش شکوفان 5)علی پوراکبری نائینی 6)شاپور توسلی 7)صبا امامی افشار 8)شهرزاد دقیقی 9) محمد مستجاب الدعوه 10)هدیه تخمیری می باشند . این گواهی نامه به آدرس دوستان ارسال می گردد .


به اطلاع کلیه شرکت کنندگان در کارگاه طراحی شهری “شهر آینده” می رساند که پروژه های گروه های 7 و 13 شامل ویژگی های خلاقانه ای در ارائه ارزیابی شده اند که گواهی نامه های آن ها در هفته آینده به نماینده گروه ارسال می گردد.
اسامی افراد گروه 7 :
1)عاطفه مرتضوی 2)امیر حق شناس 3) موحد حمودی 4)عرشیا پناهی آذر 5)عاطفه فرهنگی 6)مهشید صالح 7) مهفام لطفی کامران 8) منیر احمدی فرد
اسامی گروه 13 :
1)فرنوش شکوفان 2)پریان حسینی 3)شادی ملکی 4)رویا بهرام بیگی 5)آرزو ریاحی 6)منصور منصوری 7) سودا محمدی 8)صدف خدادادی 9)حسام ناصری


به اطلاع کلیه شرکت کنندگان سمینار و کارگاه آموزشی شهر آینده می رساند که آثار شرکت کنندگان در کارگاه شهر آینده توسط پروفسور متیو کرمونا داوری شد و گروه شماره 12 شامل : میثم دقتی دیزج، مجید رحیمی، مازیار لک زاده، سینا وطن خواه، علی پور اکبر نائینی، نگین امیری، امیر بنی عامریان، الهام دهقان، زهرا مرادی، فرشید آرام، شهرزاد دقیقی و آمنه منصوری به عنوان گروه برتر انتخاب شدند، گواهی های مربوطه از طریق پست برای گروه برتر ارسال خواهد شد.


به اطلاع کلیه شرکت کنندگان سمینار و کارگاه آموزشی شهر آینده می رساند که مرحله شروع کارت ورود به سالن از ساعت 7 الی 8 روز پنج شنبه 14 بهمن شروع خواهد شد.
محل برگزاری پژوهشکده خودرو – دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد.
جهت دریافت کروکی سالن لطفا محل برگزاری را از کلیک بر روی این لینک دانلود نمایید.


جهت مشاهده اطلاعات ثبت نام اینجا کلیک کنید
ثبت نام


نظر به حمایت مادی سازمان نظام مهندسی ساختمان کلیه اعضای محترم سازمان نظام مهندسی می توانند در فرآیند ثبت نام خود از کد تخفیف ceo استفاده نمایند و از 25 درصد تخفیف در نظر گرفته شده برای اعضای محترم این سازمان استفاده نمایند.
قابل ذکر است که اعضای محترم سازمان نظام مهندسی با حضور در سمینار و کارگاه بین المللی می توانند از امتیاز ویژه ارتقا پایه این دوره آموزشی استفاده نمایند.

جهت ورود به سیستم ثبت نام از طریق اینجا کلیک کنید


معرفی سمینار

Eco Tehran 2014

طبیعتا در شهرسازی و معماری پیشگام در دنیا، سیاست مداران، شهرسازان، معماران و توسعه دهندگان باید شناخت دقیقی داشته باشند که چگونه قدرت ها، مهارت ها و منابع در اختیارشان می تواند در مسیر صحیحی به کار بسته شود تا بهترین کیفیت شهری در طراحی و مکان هایی برای زندگی اجتماعی حاصل شود؛ بهترینی که نیازهای متنوع ساکنان شهری را شناخته و ظریفیت های خلق فرصت های کیفی را ایجاد نماید؛ و نهایتا شهرها و فضاهای عمومی را به مکان های با کیفیت برای زندگی فراهم آورد.

با این حال زمانیکه متخصصان شهرسازی مسیر توسعه از ایده تا اجرا را در شهرهای اطراف دنیا مورد بررسی قرار می دهد، عموماً مشاهده می شود که مداخلات بخش عمومی به طور گسترده ای متغیر است، و نیات بخش نیمه دولتی و خصوصی ممکن است شامل “خواست عمومی” نباشد. به ندرت چشم انداز یا طرحی منسجم یافت می شود، و تقریبا همواره پاسخگویی به مسائل طراحی به صورت اتفاقی و هدایت نشده رخ می دهند.

آیا ما می توانیم کاری بهتر صورت دهیم، و از طریق یک چهارچوب مثبت و منسجم که به وسیله کنش عمومی پایه گذاری شده، رویکردی هدایت شده تر در جهت توسعه کیفیت طراحی بنیان گذاری کنیم؟ این کنفرانس به کشف این تفکر از طریق بررسی طراحی شهری، فضای عمومی و مدیریت طراحی می پردازد. هدف این کنفرانس کمک به ایجاد مهارت هایی در جهت امکان دست یابی به فضاهایی با کیفیت تر، پایدارتر و زیباتر می باشد.

برنامه های این کنفرانس شامل مجموعه سخنرانی ها، کارگاه های حرفه ای، پانل های تخصصی، رونمایی از پروژه های شهری و معماری موفق، تورهای شهری و نشست های تخصصی در حوزه شهرسازی می باشد.

برنامه این کنفرانس در راستای دو کنفرانس بین المللی قبل، Urban Design and Architecture Ahead و Eco-Tehran با هدف هم افزایی در انتقال دانش عملی شهرسازی و کاربست ایده های متخصصین داخلی و خارجی به منظور رهیافت به کیفیت های شهری تدوین و ترسیم شده است که با همگامی و همراهی دانشگاه های مطرح کشور، اساتید برجسته شهرسازی و معماری، سازمان های مدیریت شهری، ارگان های دولتی و نیمه دولتی، سازمان های خصوصی و مهندسین مشاور و فعالان شهری همراه می باشد.

در این کنفرانس در کنار برنامه های ذکر شده، به صورت ویژه ای از آکادمیسین برتر حوزه شهرسازی و نیز مدیریت خلاق حوزه شهرسازی، پروژه موفق حوزه شهرسازی و معماری شهری و نیز فعالان برتر حوزه شهرسازی تقدیر ویژه به عمل می آید.

سخنران اصلی

پروفسور متیو کرمونا
مشاهده رزومه

رئیس شورای علمی

پروفسور مصطفی بهزادفر

دبیر اجرایی

مهندس محمد ربیعی

شورای علمی

دکتر مصطفی بهزادفر

دکتر ایرج اعتصام

دکتر کورش گلکار

دکتر جهانشاه پاکزاد

دکتر کامران ذکاوت

دکتر بهناز امین زاده

دکتر امیر شکیبامنش

مهندس محمود میریان

مهندس حبیب الله طاهرخانی

دکتر داوود صفدری

دکتر پیروز حناچی

مهندس سید محمد بهشتی

دکتر حامد مظاهریان

دکتر محمد سعید ایزدی

دکتر کیومرث حبیبی

دکتر محمد جواد مهدوی نژاد

دکتر حبیب الله بی طرف

مهندس عبدالکریم حسینی وحدت

دکتر هومن فروغمند اعرابی

دکتر هوشمند علیزاده

مهندس سینا علایی

دکتر حیدر جهانبخش

دکتر احسان رنجبر

دکتر الهام امینی

دکتر حسین ایمانی جاجرمی

دکتر زهرا سادات سعیده زرآبادی

دکتر مرتضی میرغلامی

دکتر بهادر زمانی

شورای سیاست گذاری

دکتر مصطفی بهزادفر

دکتر مهدی خاکزند

دکتر امیر شکیبامنش

دکتر مهرداد مظلومی

مهندس كريم حسيني وحدت

مهندس محمد ربیعی

دکتر هومن فروغمند اعرابی

دکتر الهام امینی

مهندس سینا علایی

مهندس یاشار سلطانی

مهندس هومن رحیمی زند

دکتر نبی الله کلبادی

دکتر محمد مهدی مولایی

دکتر مهدی امیدی

دکتر هانیه هودسونی

شورای اجرايي

مهندس پژواک سراج

مهندس محمد خالق نژاد

مهندس علی گلرخساری

مهندس حامد ولدخانی

مهندس شهاب تار

مهندس ژینا محمدی

مهندس سعیده سبحانی نیا

مهندس فرنوش شکوفان

مهندس نجمه سلیمیان

مهندس پژمان صبوری

برگزار کنندگان

دانشگاه علم و صنعت ایران

اندیشه طراحی بومی

حامیان

وزارت راه و شهرسازی

شركت مادر تخصصي عمران شهرهاي جديد

سازمان نظام مهندسی ساختمان تهران

حامیان معنوی

شبکه طراحی شهری

جامعه مهندسی شهرساز ایران

انجمن طراحان شهری ایران

مدرسه معماری معمارانه

حامیان علمی

دانشگاه علم و صنعت

دانشگاه هنر تهران

دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه تهران

دانشگاه هنر اصفهان

دانشگاه یزد

دانشگاه کردستان

دانشگاه هنر اسلامی تبریز

دانشگاه علوم و تحقیقات تهران

دانشگاه آزاد تهران مرکز

دانشگاه شیخ بهایی اصفهان